1136
Michalorius/Tractatus
Tractatus de fratribus
Schätzung:
€ 200 Ergebnis:
€ 138 (inkl. Käuferaufgeld)
Angeb.: Piso, T. S., Variarum resolutionum libri sex: in quibus ultimarum voluntatum, & praesertim de testamentis, institutione hered., codicillis, donat. causa mortis, bonorum possessionib., suitate, transmissione, iure accrescendi ... Hanau, Wechel 1615. 1 Bl., 279 S., 16 Bll. - Tlw. leicht gebräunt. Rücken berieben.
1136
Michalorius/Tractatus
Tractatus de fratribus
Schätzung:
€ 200 Ergebnis:
€ 138 (inkl. Käuferaufgeld)