884
Claes Oldenburg
Tea Bag, 1972.
Farblithografie
Schätzung:
€ 1.000 Ergebnis:
€ 819 (inkl. Käuferaufgeld)
Tea Bag
Condition C. [LB]
Lithograph in colours, 1972 .
Signed, dated and numbered 83/100. On wove paper (with watermark). 62,5 : 48 cm (24,6 : 18,8 in).
884
Claes Oldenburg
Tea Bag, 1972.
Farblithografie
Schätzung:
€ 1.000 Ergebnis:
€ 819 (inkl. Käuferaufgeld)